Студентська конференція “Outstanding people of the XX century”

26.03.15 циклова комісія гуманітарних дисциплін Технікуму промислової автоматики ОНАХТ взяла участь в проведенні Студентської конференції ОНАХТ разом з кафедрою іноземних мов ОНАХТ в приміщенні Інституту холоду, кріо-технології і екоенергетики.

Тема конференції “Outstanding people of the XX century” (Видатні люди двадцятого століття). В ході конференції були заслухані доповіді студентів ОНАХТ факультету інформаційних технологій та кібербезпеки під керівництвом викладачів кафедри іноземних мов англійською мовою.

Доповіді студентів ТПА ОНАХТ були присвячені темі “IT technologies in education”(“Інформаційні технології в освіті”). Згідно плану виконання програми стажування викладачів ТПА ОНАХТ викладач вищої категорії Синячова Л.Ю. і викладач вищої категорії Молодіт О.В. підготували студентів 3-го та 4-го кусів технікуму, які англійською мовою виступили за такими темами “Importance of Internet Education for students” (“Важливість Інтернет освіти для студентів”) – Нєдєлєв Кирило (група КП-122), “Developers of programming languages” (“Розробники мов програмування”) – Зархін Євген (група КП-122), “Computers in education” (“Комп’ютери в освіті”) – Шкапенко Олексій (група КП-112).

Відповідальною за проведення конференції була кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземної мови ОНАХТ Вереїтіна І.А., яка відповідала за лінгвістичне обґрунтування доповідей.

У роботі конференції також прийняв участь доктор технічних наук, Байдак Ю.В. У своїй промові до аудиторії він розповів учасникам конференції про наукову інтеграцію України у світовий науковий процес, також окреслив перспективи навчання в ОНАХТ в межах профорієнтаційної роботи.

У роботі конференції взяли участь студенти технікуму груп КП і АК. Вся конференція проводилася англійською мовою. В заході приймали участь приблизно 60 осіб.

DSC_0084

DSC_0094
DSC_0085

DSC_0089

DSC_0090

DSC_0100

DSC_0101

DSC_0105

DSC_0106

DSC_0107

DSC_0108

DSC_0111

DSC_0112

DSC_0117