Студентська конференція, присвячена сучасним IT технологіям

26 лютого в Одеському коледжі комп’ютерних технологій ”Сервер” відбулася студентська конференція, присвячена сучасним інформаційним технологіям. Участь в ній брали студенти з декількох технікумів міста. Звичайно, ТПА не міг обійти цю подію осторонь. Його представниками на заході були студенти Ютрін Іван та Данілов Гліб (група КП-111), Рошіор Вікторія (група КС-122).

Багато цікавих доповідей було на конференції, багато актуальних тем розглянуто. Найцікавіші з них стали причиною бурхливих обговорень і, звичайно, доповідачам сипався шквал запитань. З таких можна виділити виступ, присвячений 3d – принтеру та технологіям 3d – друку, голографії та її використанню в сучасності. Крім того, розглядалися питання інтернет-програмування та його технологіям. Студенти з ОТК презентували свій власний сайт. Були роботи, присвячені захисту інформації та шифруванню та багато іншого.

Добре зарекомендували себе і студенти ТПА. Вікторія Рошіор зробила невеличкий екскурс в світ сучасних інформаційних технологій, перелічила та охарактеризували основні галузі, проаналізувала перспективи та шляхи розвитку.

Ютрін Іван та Данілов Гліб презентували свій студентський проект, присвячений створенню апаратно-програмного забезпечення для розпізнання, збереження та обробки зображень з використанням алгоритмів комп’ютерного зору. Вони доповіли про основні тенденції та переваги цієї галузі, а також продемонстрували програмний модуль з розпізнання облич на відео.

Після закінчення конференції організатори висловили подяку всім її учасникам, а також нагородили всіх грамотами та солодкими подарунками.

0nR38CxDvSM

FPKYMsfu4Ug

tj1WvR4SgfI