Студентська науково-практична конференція «Управління сучасним підприємством: інновації, стратегії та економічний розвиток»

13.11.2019 року у КПАІТ ОНАХТ відбулася студентська науково-практична конференція «Управління сучасним підприємством: інновації, стратегії та економічний розвиток». Організатори – циклова комісія документознавства та інформаційної діяльності. Своїми науковими розробками поділилися студенти ІІІ курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Учасників конференції привітали заступник декана факультету економіки, бізнесу та контролю ОНАХТ Тетяна Маркова та голова циклової комісії документознавства та інформаційної дяльності КПАІТ ОНАХТ Тетяна Андріяш.
Найзмістовнішими та найцікавішими були визнані доповіді Діни Милюткіної («Аутсорсинг кадрового функціоналу як засіб економії коштів підприємства», наук. кер. – Т. П. Андріяш), Єви Усенко («Вплив електронного документообігу на ефективність діяльності підприємства», наук. кер. – Т. П. Андріяш), Ірини Ткаченко («Види та порядок надання відпусток згідно з нормативно-правовою базою України», наук. кер. – С. О. Порванова). В цілому президія конференції відзначила високий науковий рівень всіх доповідей та наочність і привабливість презентацій.
imgonline-com-ua-Resize-FnTfa5qkzszeZ4t
imgonline-com-ua-Resize-EIiH18Nghj

imgonline-com-ua-Resize-J4NOYmYeHYOfpRn

imgonline-com-ua-Resize-kifLvxt3oS0waNf

imgonline-com-ua-Resize-yji3zgZyKQ