Студентська весна-2015

До Технікуму промислової автоматики ОНАХТ
завітала « Студентська весна-2015»

15 травня у Технікумі промислової автоматики Одеської національної академії харчових технологій відбувся традиційний щорічний обласний міжтехнікумівський мистецький конкурс «Студентська весна».

«Студентська весна» – це нові творчі ідеї, безмежне поле креативу та позитивної енергетики. Захід збагачує студентське життя змагальним духом і допомагає розвинути виконавську майстерність будь-якому студенту.

Учасники змагались за кращі номери художньої самодіяльності, намагались максимально проявити свої таланти та здібності до танців, співів та акторської майстерності. Це, мабуть, один з найголовніших заходів для студентів. Адже тут вони можуть себе показати у всій красі та у повній мірі.

Цього року в обласному конкурсі «Студентська весна — 2015» приймають участь творчі студентські колективи близько тридцяти навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Одеської області. Цей конкурс — майже єдина в Одеській області програма підтримки та розвитку студентської творчості.

Студенти нашого технікуму трималися на високому рівні. Підготовка до свята була досить кропіткою і тривалою, але це було варто того.

Актова зала Інституту холоду, кріотехнологій та екоенергетики ОНАХТ гостинно зустріла учасників конкурсу, членів жюрі, гостей та вболівальників. «Студентська весна» цікава саме своєю масштабністю та можливістю знайти нових друзів для студентів, поспілкуватися з однолітками та перейняти новий досвід роботи на сцені. Своїм весняним настроєм молодь ділилася з повною залою глядачів, уболівальників і, звичайно, жюрі. Яскраві номери концертної програми не залишили нікого байдужими. Колоритність і різноманітність номерів не дозволяли глядачам нудьгувати. Були пісні і танці різних стилів, театральні постановки і пародії, тексти пісень звучали різними мовами. Але особливу увагу в цьому році учасники конкурсу приділили визначній даті – 70 річчю Перемоги над нацизмом у Європі.

Пишеніна Лариса Борисівна — голова журі конкурсу, викладач Одеського училища культури і мистецтв ім. К. Ф. Данькевича, після виступу студентського творчого колективу ТПА ОНАХТ із задоволенням поділилася своїм враженням :

— Сьогодні я мала можливість спостерігати і порівнювати рівень творчих досягнень студентів Технікуму промислової автоматики ОНАХТ, оскільки приймала участь у роботі жюрі конкурсу і у попередні роки. Безсумнівно, у наявності позитивна динаміка професійного виконання представлених номерів вокального та хореографічного жанрів. Варто зазначити, що члени жюрі добре розуміють, що в теперішний час керівництву навчального закладу важко знаходити кошти для забезпечення життєдіяльності творчого студентського колективу. Але сьогодні, крім високого виконавчого рівня учасників, ми побачили чудові костюми, почули звучання прекрасних голосів із використанням сучасної концертної аудіоапаратури. Відчувається, що адміністрація технікуму і керівництво академії приділяють велику увагу естетичному вихованню своїх студентів, розвитку творчих здібностей у обдарованої молоді.»

Судді оцінювали виступи за оригінальністю, різножанровістю та якістю виконання. Але про результати конкурсу буде відомо згодом.

«Команда молодости нашей, команда, без которой мне не жить!», — так висловлюються про своїх вихованців Склярова Юлія Олегівна і Янчук Світлана Леонідівна, незмінні керівники студентського клубу художньої самодіяльності технікуму. Отже, бажаємо їм творчих успіхів і перемоги у конкурсі!

Рошіор Вікторія,
студентка ІІІ курсу ТПА ОНАХТ,
член Одеської молодіжної ради

_MG_7217

_MG_7238

_MG_7304

_MG_7311

_MG_7318

_MG_7322

_MG_7371

_MG_7376

_MG_7411

_MG_7449

_MG_7476

_MG_7486

_MG_7511

_MG_7520

_MG_7561

_MG_7600

_MG_7622

_MG_7635

_MG_7676

_MG_7688

_MG_7703

_MG_7753

_MG_7780

_MG_7809

_MG_7842

_MG_7856

_MG_7862

_MG_7878

_MG_7892