Студентський забіг

У сонячний суботній ранок 13 травня 2017 року на трасі Здоров’я біля пляжу Аркадія зібрались студенти вищих навчальних закладів Одеси для участі у першому Всеукраїнському забігу студентів на 5000 метрів.

Перший Всеукраїнський забіг студентів був підтриманий Одеською міською радою та Національним олімпійським комітетом. Головна мета забігу — популяризація спорту та здорового способу життя серед студентів, просування спортивного туризму в Одесі та презентація активного дозвілля студенства загалом.

Участь у цьому цікавому спортивному заході взяли студенти групи КС-141 ТПА ОНАХТ Дашков Віталій, Кушнір Михайло, Шийчук Дмитро, Степанчук Олександр.

Тренував хлопців до змагань та надавав їм безпосередньо перед забігом поради щодо техніки бігу викладач фізичного виховання Кірільонков В.В.

Наші спортсмени успішно подолали 5000 метрів складної кросової дистанції разом з багатьма іншими учасниками та отримали на фініші пам’ятні медалі учасників першого Всеукраїнського забігу студентів. Найшвидшим серед наших спортсменів був Шийчук Дмитро, який показав результат 21 хв. 15 секунд, інші вклалися у 25 хвилин. Це дійсно дуже відмінний час для складного кросу на 5 км. Але головне, що наші хлопці перевірили свої фізичні можливості, проявили спортивну мужність та отримали від добре організованого спортивного заходу задоволення.

Вітаємо наших бігунів з відмінним результатом на змаганнях та бажаємо подальших досягнень у спорті та навчанні!
1

2

3

4

5

Циклова комісія фізичного виховання