Святкове засідання циклової комісії програмування

6 квітня 2017 року циклова комісія програмування Технікуму промислової автоматики ОНАХТ провела святкове засідання, присвячене 70 річниці з Дня заснування технікуму.

В рамках підготовки до ювілею цикловою комісією було зроблено багато роботи, результати якої і були продемонстровані на засіданні. Студенти разом із викладачами циклової комісії працювали над стендом відділення інформаційних технологій. Також був оголошений конкурс на кращий логотип відділення. Результати його розглянули і обговорили члени циклової комісії.
1

2

За традицією, на ювілеях завжди згадують досягнення. У циклової комісії програмування їх чимало. За минулі роки кожен викладач створив повні методичні комплекси з тих дисциплін, що викладаються. Вони регулярно поновлюються. Викладачі кожного року надають на розгляд циклової комісії свої методичні посібники, розробки з проведення відкритих занять.
3

Важливою складовою роботи циклової комісії є проведення студентських конференцій, участь студентів в олімпіадах. Викладачі також беруть участь в методичних конференціях, методичній комісії викладачів комп’ютерної інженерії. Кожного року проводиться студентська наукова конференція на базі технікуму. Тематика різноманітна. Це і сучасна ігрова індустрія, стартапи в галузі інформаційних технологій, програмне забезпечення для людей з обмеженими можливостями і багато іншого. Звичайно, ця робота має свої позитивні результати. В скарбничці циклової комісії нагороди за призові місця в олімпіадах з програмування, інформатики і комп’ютерної техніки; нагороди за кращі доповіді на щорічній студентській науковій конференції, що відбувається в стінах ОНАХТ, сертифікати викладачів – учасників методичних конференцій.
4

Але найважливіший скарб циклової комісії програмування – це, звичайно, колектив. На ювілейному засіданні викладачі згадали колег, хто працював з ними протягом останніх років. Першою головою комісіє була викладач Швець Н.В. Далі на цю посаду заступила Мазур О.А., Костиренко Т.П., Склярова Ю.О. Сьогодні колектив досить молодий. До його складу входить Склярова Ю.О., Храновська К.В., Костиренко Т.П., Мунтян І.В., Єпур І.Г., Бойко А.О. Приємно відмітити, що половина складу циклової — це випускниці технікуму. Всі ці викладачі – енергійні, працелюбні, відповідальні люди. Вони користуються повагою як серед колег, так і серед студентів. Але окрім їх професійних якостей – важко не помітити, що це просто красиві жінки!
5

Колектив циклової комісії програмування щиро вітає свій рідний технікум з ювілеєм, бажає йому процвітання та подальших успіхів!