Святкуємо 70 річчя нашого технікуму по спортивному.

16 лютого 2017 року з ініціативи студентського активу технікуму та викладачів циклової комісії фізичного виховання відбулась товариська зустріч з волейболу, яку присвятили 70 річному ювілею нашого навчального закладу. Гра проходила на волейбольному майданчику Одеської національної академії харчових технологій при підтримці кафедри фізичної культури та спорту, яку очолює Сергєєва Тетяна Петрівна.

На спортивному майданчику з боку викладачів виступали:

— Пегусова Лілія Антонівна (капітан команди) — викладач фізичного виховання та тренер з волейболу;

— Кірільонков Володимир Вікторович — керівник фізичного виховання;

— Сахневич Ольга Василівна — викладач фізичного виховання;

— Склярова Юлія Олегівна — викладач професійно-орієнтованих дисциплін;

— Бойко Анастасія Олексіївна — викладач професійно-орієнтованих дисциплін;

У команді студентів були хлопці та дівчата:

— Яковина Владислав — капітан команди, група КС-131;

— Перекло Василь, група АК-141;

— Емме Олексій, група АК-141;

— Камінський Артем, група АМ-161;

— Нечитайло Діана, група КС-161;

— Ялдіна Клавдія, група АМ-151;

— Мирза Вікторія, група КП-151.

Гра була завзятою, з бажанням перемоги. У команді викладачів відмінно подавала м’яч до половинки супротивника викладач Бойко Анастасія, на прийомі м’яча кращою була викладач Склярова Юлія. У студентів була більш зіграна команда, в якій юнаки та дівчата грали дружньо та результативно. Серед юнаків кращим гравцем був студент Яковина Владислав, а серед дівчат відмічаємо впевнену гру Мирзи Вікторії та Нечитайло Діани.

За підсумком гри кращою стала команда студентів і це не дивно, тому що її дуже наполегливо тренувала викладач Пегусова Л.А., яка не тільки гарний тренер і викладач, але ще й діючий спортсмен та суддя з такої захоплюючої командної гри як волейбол.

Всі спортсмени — і молодші, і старші, отримали позитивні емоції та привітали один одного з перемогою. На спільну думку всіх учасників спортивного змагання, незалежно від того, хто з команд завоював більшу кількість очок, у підсумку переміг колектив нашого технікуму, який у цьому році святкує 70 річний ювілей.

Цей особливий спортивно-ювілейний захід також сприяв зміцненню дружніх стосунків між студентами та викладачами. Із задоволенням та гарним настроєм після активного спортивного протиборства всі учасники залишили спортивний комплекс ОНАХТ.
Висловлюємо вдячність всім учасникам спортивного змагання та поздоровляємо з ювілеєм весь наш колектив викладачів, студентів та співробітників!

Всім міцного здоров’я, успіхів у навчанні, маленьких та великих перемог!

Циклова комісія фізичного виховання
IMG_0554

IMG_0564

IMG_0566

IMG_0569