Свято «Місто професій»

18 серпня 2018 року діти нашого міста отримали справжній подарунок — свято «Місто професій», яке вже стало традиційним для Одеси та багатьох міст України. І це не просто профорієнтаційні заходи — парк ім. Шевченко став територією творчості, радості, веселості, натхнення та гарного настрою! Це і пізнавальні екскурсії, різні майстер-класи для дітей і навіть дорослих, вікторини, яскраві фотозони, конкурси з солодкими призами та багато іншого.
І, звичайно ж, наш коледж, як і Одеська національна академія харчових технологій, взяв участь у цьому захоплюючому та цікавому заході. Для студентів першого курсу це було особливо пізнавально та цікаво: вони вперше поглянули на обрану професію очима тих малюків, що прийшли чомусь навчитися, всі отримали величезне задоволення від спілкування, а малюки — ще й цукерки, але головними були їх маленькі перемоги та задоволення від виконаного правильно завдання!

«Місто професій» давно стало своєрідним путівником по професіях, дає можливість дітям ще змалку вибрати те, до чого лежить душа, і взагалі акція щорічно приносить багато позитивних емоцій і гумору всім учасникам: і малюкам, і дорослим.
1

2
3

4