Успішні випускники нашого коледжу

    Берлізов Артур Олександрович закінчив у 2019 році Коледж промислової автоматики та інформаційних технологій Одеської національної академії харчових технологій, здобув кваліфікацію: освітньо-кваліфікаційний рівень, молодший спеціаліст, спеціальність «Розробка програмного забезпечення».
Нещодавно, два роки тому, Артур з хвилюванням і з радістю отримував диплом з відзнакою. У той же час випускника нашого коледжу з нетерпінням уже очікували в Одеській обласній клінічній лікарні. Фундаментальна професійна підготовка хлопця, креативність у роботі були помічені адміністрацією клініки під час проходження переддипломної практики на той час ще студента КПАІТ ОНАХТ Берлізова Артура,  і він був запрошений в молодий проєкт загальнодержавного рівня «Телемедицина».

  13 липня 2019 року в Одесі розпочав свою роботу Одеський обласний центр телемедицини. Він є важливою частиною професійної телемедичної мережі Medinet, яка успішно працює в Одеській та інших областях України. Центр є структурним медичним підрозділом головної медичної установи області – Одеської обласної клінічної лікарні. Телемедицина — це метод надання послуг з медичного обслуговування пацієнтів, що знаходяться у важкодоступних і територіально віддалених від закладів охорони здоров’я регіонах.

Основні напрямки телемедицини:

  • телемедичні консультації;
  • телеосвіта (всілякі матеріали, включаючи лекції на сайтах, навчальних закладах та в інтернеті, проведення наукових конференцій з трансляцією через Інтернет та ін.);
  • дистанційні медичні маніпуляції за допомогою медичних маніпуляторів і роботів.

Сьогодні Артур — один із перспективних спеціалістів. Він працює у відділі технічної підтримки, відповідає за роботу телемедичної системи в Одеському обласному центрі телемедицини і продовжує навчання в ОНАХТ. У цілодобовому режимі надає технічні консультації щодо створення запиту на телемедичні консультації. Цей ще зовсім молодий фахівець ділиться досвідом з фахівцями інших регіонів України і навчає спеціалістів подібних обласних центрів. За два роки хлопець провів безліч міжнародних та всеукраїнських конференцій, у складі зовсім юної команди ІТ-шників налагодили роботу телемедицини в регіональних філіях Одеської області. Невипадково хлопець у перших списках як провідний спеціаліст даного проєкту на всеукраїнському рівні, адже сьогодні, як ніколи, в умовах пандемії телемедицина набула надзвичайної ваги та значення. Врятувати життя тисячі пацієнтів без даного проєкту, спеціалістів, які б забезпечили ефективну роботу даного проєкту, стало б неможливим.

Історія Артура — це історія успішного  випускника нашого коледжу. Ще з студентських років він наполегливо прямує до професійної самореалізації. Був активним як у житті групи, так і в житті коледжу: заступник старости групи, входив у склад студентського активу коледжу, учасник студентських олімпіад, конкурсів та різноманітних конференцій.
Артур, отримавши якісні знання в стінах нашого коледжу, є гідним прикладом конкурентоспроможного випускника ФКПАІТ ОНАХТ на ринку праці України.