Вебінарі з нагоди Всесвітнього Дня Землі

Студенти ФКПАІТ ОНАХТ приняли участь у вебінарі з нагоди Всесвітнього Дня Землі (22 квітня), Всесвітнього дня книг та авторського права, який відзначається 23 квітня, напередодні Міжнародного дня інтелектуальної власності Відділення розвитку відносин у сфері інтелектуальної власності Укрпатенту «Як з’являються книги». Під час вебінару говорили про вплив інтелектуальної, творчої діяльності на захист навколишнього середовища, про силу творчості для привернення уваги людства до екологічних проблем планети, про ідеї, винаходи та інновації заради збереження природних ресурсів.
Авторка повісті «Це всі ми», учасниця громадських ініціатив та еко-проєктів Євгенія Завалій розповідала як з’являються книги. Була презентація арт-буку «IP for Children: Зелена планета!» – 12 еко-уроків про ідеї, винаходи та творчість для дітей та батьків.
Спікери заходу:
Євгенія Завалій – волонтер, активістка, популяризаторка сучасної української літератури, учасниця громадських ініціатив, пов’язаних з еко-проєктами, автор книги «Це всі ми» повісті про любов до тварин і природи, справжню розвитку відносин у сфері інтелектуальної власності Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент)