VI історична, науково-практична конференція студентської молоді «Історія Одеси в особах»

16 травня 2019 року у стінах Коледжу промислової автоматики та інформаційних технологій ОНАХТ пройшла шоста щорічна, міжвузівська, історична науково-практична конференція студентської молоді за темою «Історія Одеси в особах».
Студентська конференція організована викладачем вищої кваліфікаційної категорії суспільних дисциплін Виходцевською Юлією Олександрівною для студентів 1 — 4 курсів з метою популяризації історії, краєзнавства, і знайомства студентів з видатними особистостями Одеси.

Конференція присвячена 75-й річниці визволення Одеси і 74-й річниці визволення Європи від нацистсько- фашистських загарбників.

Студентки коледжу Савчіна А. А., Ромащенко С. С. та Ісайко С.В., група КП-181 підготували чудові доповіді та презентації. Так само своїми доповідями поділилися гості конференції.
Були присутні і представники академії — доцент кафедри соціології, філософії і права Дружкова І. С. Після закінчення роботи всім учасникам були вручені почесні грамоти від керівництва Коледжу промислової автоматики та інформаційних технологій.
Юлія Олександрівна сказала заключну промову, подякувала учасникам та гостям конференції та запросила їх взяти участь у наступній конференції, яка відбудеться навесні 2020 року.
Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV