
26 квітня 2018 року, з нагоди 32-ї річниці найбільшої техногенної катастрофи за всю історію атомної енергетики — аварії на Чорнобильській АЕС викладачами Мунтян Іриною Вікторівною та Костиренко Тетяною Политівною було проведено спільну відкриту класну годину.
Страшна трагедія потрясла світ в 1986 році, але наслідки вибуху відчутні досі.
Найвідоміша техногенна катастрофа сучасності сталася о 1 год 23 хв за київським часом. В результаті вибуху на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС в атмосферу було викинуто колосальні обсяги радіоактивних речовин, що назавжди змінило життя мільйонів. Працівники електростанції і пожежники отримали смертельні дози радіації, а всього, за офіційними даними, трагедія забрала життя 600 тис. людей. В даний час територія навколо ЧАЕС в Київській і Житомирській областях, в яку входять Прип’ять і Чорнобиль, вважається зоною відчудження.
Ліквідатори аварії, які проявили героїзм і безстрашність, заслуговують вічної пам’яті і поклоніння. Саме тому у вересні 2003 року 26 квітня було оголошено Міжнародним днем пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф.
Студенти групи КП-161 Воронін Андрій, Капішевський Дмитро, Клочкова Ірина та студентка групи КП-151 Мосійчук Анна виступили з доповідями про події та наслідки у світовому масштабі трагедії Чорнобиля. Класна година пройшла в атмосфері глибокої тиші, уваги та жалю за загиблими.
Девізом заходу було обрано висловлювання «Пам’ятаємо, щоб не повторити».