Відкрита класна година «День Захисника України»

13.10.2015 року група КС-131 на чолі з класним керівником Клименко О.Г. провела відкриту класну годину на тему «День Захисника Вітчизни». Це свято відзначається 14 жовтня в Православне свято Покрови. До заходу були запрошені студенти груп КП-131, КП-132 та КС-132.

Господарі заходу підготували доповіді з презентаціями та запросили гостей – морських прикордонників, які приймали участь у бойових діях та не з чуток знають, як воно – захищати Україну.

Захід був гарно підготованим. Керувала ходом роботи такої розширеної класної години Клименко Ольга Георгіївна. Вона своїми висловлюваннями та розповідями налаштовувала студентів на потрібний лад та задавала тон заходу.

Студенти групи КС-131 підготували доповіді, в яких висвітлили питання як історичної давнини – що означає свято Покрови та яке значення воно мало в традиціях українців та Українського козацтва, так і сучасні реалії України, які зробили це свято ще більш актуальним.

Не обійшли увагою і воїнів-учасників АТО, які навчалися в різні роки в стінах технікуму — це і Кірсанов Євген з групи АК-071, і Магльований Антон (АК-101) якого було важко поранено і який був нагороджений орденом Мужності ІІІ ступеню за участь у бойових діях, а також Кабанов Володимир, група КС-061, який завжди мав активну громадянську позицію. Він після служби в армії та участі в АТО вирішив активно змінювати країну і балотуватися в Одеську міську раду.
Виступили запрошені гості. Капітан ІІІ рангу прикордонної служби Шахрай Богдан Володимирович розповів студентам про роботу Одеського загону морської охорони Держприкордонслужби України.

Капітан розповів про свій бойовий досвід, про те, як захищали Красноперекопський перешийок, як не злякалися його бійці з автоматами та пістолетами піти на ворога, що мав танки.

Другий моряк-прикордонник, водолаз вищої категорії, учасник бойових дій Юрій Геннадійович розповів про свою участь у бойових діях на сході і доніс до студентів, що найголовніше – це згуртованість. Бо разом ми – сила!

Гостей проводжали аплодисментами стоячи.

Завдяки студентам групи КС-131 та їх класному керівникові Клименко О.Г., які організували такий чудовий захід, студенти відчули та зрозуміли, хто такі захисники Вітчизни та яка їх роль у захисті України.
6G0IYDtuvMY

6Q9AlGiGMso

a6jKZHt_uoc

ATYGa48M44M

Ce8oePO1IKk

DHP8XJaIK6Q

FlexJHuwOSw

gGB27Uz9AZI

iuFMWJGfnF8

jjDXkGh_YkA

nJnfnt0qGr8

Oa8veUocPXQ

rLl0635Elr4

Sbql_7SYdLY

SUifqNcR8Rc

VkRJQD-bo0g

y_XqyO55mVg