Відкрита класна година

27 вересня під час класної години у груп КП-141 та КП-142 до Дня Всесвітнього Миру проводив лекцію Ренецький Олександр Миколайович, організатор Федерації Всесвітнього миру, лектор, менеджер-організатор, на тему «Принципи миру».

Олександр Миколайович намагався донести студентам сам процес принципу та його поняття, донести той факт, що Всесвіт розвивається у відповідності з принципами.

Відомо, що принцип — це твердження, яке сприймається як головне, важливе, суттєве, неодмінне або, принаймні, бажане. У повсякденному житті принципами називають внутрішні переконання людини, ті практичні, моральні та теоретичні засади, якими вона керується в житті, в різних сферах діяльності. У науці принципи — це загальні вимоги до побудови теорії, сформульовані як те первинне, що лежить в основі певної сукупності фактів.

На принципах побудовані багато життєво важливих процесів, починаючи зi створення самого Всесвіту, закінчуючи відносно менш глобальними проблемами такими, як побудова різноманітної техніки та розвиток виробництва.

Були приведені приклади принципу розвитку людського характеру, а також принцип поняття добра та зла, тіла і душі.

Виклад матеріалу був представлений у цікавій та доступній формі. Лекція допомогла студентам розширити кругозір, а також зрозуміти принцип побудови всесвіту та людини в цілому.
hdol9gbkkbs

ya-ysfp0fgy