Відкрите, практичне заняття з історії України на тему «Наш край у 1 пол. ХІХ ст. Розвиток Одеси»

16 грудня 2019 року викладач вищої категорії Виходцевська Юлія Олександрівна провела відкрите, практичне заняття з історії України на тему «Наш край у 1 пол. ХІХ ст. Розвиток Одеси», за допомогою студентів 2 курсу, групи КП-181.
Юлія Олександрівна намагається вносити ігрові елементи в проведення лекцій і семінарів, ії студенти вже побували князями Київської Русі, королями Речі Посполитої, феодалами, шляхтичами, міщанами і селянами, відважними козаками, а сьогодні вони приміряли роль Одеських градоначальників та інших відомих одеситів 1 пол. ХІХ ст.
Сьогодні ми живемо під час великих змін і ні в якому разі не можна допустити, щоб у молоді притуплялося почуття відповідальності за свою країну. Тому найголовніше питання, яке хвилює усіх, — патріотичне виховання молодого покоління. Коли є любов до малої Батьківщини і держави в цілому, завжди по плечу будь-які завдання.
Любов до Одеси, до Одесщини, не можлива без знання про тих, хто вклав свій внесок у розвиток міста і регіону. Хто не шкодував сил і власних коштів для зміцнення і процвітання нашого краю.

Студенти охарактеризували становище Одеси та Одещини наприкінці ХVІII — на початку ХIХ ст., аналізували правління градоначальників і губернаторів Одеси: Де Рібаса, Рішельє, Ланжерона, Воронцова, особливості їх політики, культурно – просвітницької діяльності.

На занятті були присутні викладачі коледжу, а також запрошений гість, Мирошниченко Віктор Олексійович — викладач вищої кваліфікаційної категорії ОТК ОНАХТ, голова обласної методичної комісії викладачів соціальних дисциплін та правознавства, ЗВО І-ІІ р.а. Одеської області.

Заняття пройшло позитивно, інформативно і пізнавально, студенти продемонстрували високий рівень знань.
IMG_1881

IMG_1882

IMG_1883

IMG_1884