Відвідування Дня відкритих дверей

У суботу, 18 жовтня, група АК -111 разом з викладачами Стояновою Р.В. та Мінаті В.В. відвідали День відкритих дверей, який відбувся у головному корпусі ОНАХТ.

Захід був присвячений презентації Інституту механіки, автоматизації та комп’ютерних систем ім. П.М. Платонова. Декани факультетів разом з директором інституту В.Е. Волковим розповіли про інститут, про спеціальності, про розвиток науки у стінах академії. Не оминули вони своєю увагою і творче та спортивне життя ОНАХТ, в цьому їм своїми виступами активно допомагала група художньої самодіяльності.

Дуже зацікавила студентів інформація про факультет автоматизації, електромеханіки, комп’ютерних систем та управління, яку озвучила декан факультету Тітлова О.О. Студенти уважно слухали її розповідь про спеціальності та напрями підготовки, про умови вступу та перспективи розвитку спеціальності. Особливу увагу привернула новина про створення на базі ОНАХТ новітньої лабораторії мехатроніки та робототехніки.

Наприкінці зустрічі директор інституту В.Е. Волков запросив усіх присутніх відвідати кафедри та скористатися роздавальними матеріалами.

Деякі студенти групи АК-111 вирішили скористатися запрошенням та подивитися на барбекю-шоу, яке влаштували студенти ОНАХТ. Але це вже зовсім інша історія…