VІІ обласна студентська конференція «Інформаційні системи та компоненти»

17 березня 2017 року на базі Одеського коледжу комп’ютерних технологій ОДЕКУ відбулася VІІ обласна студентська конференція «Інформаційні системи та компоненти».

Серед учасників були студенти Одеського коледжу комп’ютерних технологій ОДЕКУ, Одеського коледжу комп’ютерних технологій «Сервер», Одеського технічного коледжу ОНАХТ та Технікуму промислової автоматики ОНАХТ.

На конференції Технікум промислової автоматики ОНАХТ був представлений двома доповідями:

— «Застосування кращих практик проектування в сучасних програмних продуктах» студенти Гуменюк М., Добрянський М. Керівники: Храновська К. В., Склярова Ю. О.

— «Розробка інтернет ресурсу для створення і продажу програмних шаблонів в рекламній сфері» студент Кравченко В., керівник Клименко О. Г.

За результатами конференції було відзначено високий рівень представлених доповідей. Також відзначили, що багато доповідей, в тому числі і доповіді студентів ТПА ОНАХТ мають практичну спрямованість.

Студенти Гуменюк М. та Добрянський М. представили програмне забезпечення, що призначено для автоматизованого контролю посадки, остійності і загальної поздовжньої міцності судна.

Всіх учасників конференції організатори нагородили іменними подяками, також подяки за підготовку студентів вручили викладачам навчальних закладів учасників.

IMG_20170317_115514

img066

img067