Виховна година в ТПА ОНАХТ 24.11.2015 р.

В межах роботи педагогічної майстерні циклової комісії гуманітарних дисциплін був проведений виховний захід – відкрита виховна година до Дня української писемності «Про важливість знання іноземних мов в контексті мовної освіти Європейського простору» у групі АК-141 куратором групи Молодіт О.В.
DSCN7607

Мова йшла про те, що з прискоренням глобалізації і поширенням міжнародних ділових зв’язків України з іншими державами на політичному та економічному рівнях зростає потреба у висококваліфікованих спеціалістах. Нові умови життя, нові вимоги до майбутнього фахівця вимагають удосконалення підходів до підготовки сучасного фахівця. В цьому контексті володіння іноземною мовою насамперед англійською, стає необхідністю для людини.

Студенти розповідали про вивчення іноземної мови. Відповідали на питання: Які є причини для вивчення іноземної мови? Що дає знання кількох мов? В яких країнах англійська мова є державною? та інші.
DSCN7616

Куратор групи Молодіт О.В. розповіла про те, яких основних правил треба дотримуватися при вивченні іноземної мови, скільки часу треба витрачати на це щодня; розповіла про українських письменників, які знали кілька мов: І.Франко, О.Кобилянська, П.Тичина.

Була проведена вікторина «Що ви знаєте про країну, мову якої вивчаєте?». Студенти переглянули фільм англійською мовою про правління королеви Вікторії та завоювання Великою Британією багатьох колоній у різних частинах світу.
DSCN7623

DSCN7632

Студенти читали вірші англійською та українською мовами, відповідали на запитання, з особливим гумором були промовлені вірші українською мовою з використанням неправильних англійських дієслів.

Мета заходу — довести необхідність володіння іноземними мовами — була досягнута.
DSCN7642