Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Південноукраїнські наукові студії»

Кінець навчального року завжди нелегкий, але незважаючи на сесію, захист курсових і іспити, наші викладачі продовжують свою наукову роботу, а так само привертають до неї молоде покоління, своїх студентів.
16-17 грудня 2020 року викладач вищої категорії Виходцевська Юлія Олександрівна та студент 3 курсу, групи КП-181 Смотрич Артем прийняли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів та молодих вчених «Південноукраїнські наукові студії», яка відбулася в дистанційному форматі на платформі «Teams.microsoft». Організатор конференції Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського», кафедра філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності та Південно-Українське відділення Соціологічної асоціації України.
Тематика конференції була такова:

  1. Сучасне українське суспільство: напрями та тренди соціальних процесів.
  2. Актуальні проблеми в науці ХХІ століття.
  3. Освіта в суспільстві знань.
  4. Розвиток суб’єктів в соціально-економічному просторі України.
  5. Сучасні соціальні інститути перед суспільними викликами часу.
  6. Філософьке осмислення сучасних проблем.
    Виходцевська Ю.О. та Смотрич А.Ж. підготували доповідь на цікаву та актуальну тему «Трансгуманізм як мікроеволюція людини і проблема людської свободи».
    Учасникам конференції будуть вручені сертифікати. Матеріали конференції будуть розміщені на сайті кафедри філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності та в репозитарії бібліотеки Університету Ушинського.