Всеукраїнська олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки

21-23 травня 2015 року в Одеському технічному коледжі ОНАХТ відбулася восьма Всеукраїнська олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

В ці травневі дні до Одеського технічного коледжу з’їхалися делегації зі всієї України. Представником Одеської області на заході був студент Технікуму промислової автоматики Цобенко Андрій в супроводі викладача Склярової Юлії Олегівни.

Атмосфера панувала дуже тепла. Після того, як всі учасники олімпіади зареєструвалися, відбулося урочите відкриття. Студентів та викладачів привітала голова методичного об’єднання, викладач інформатики і програмування Київського технікуму електронних приладів Проскура Світлана Леонідівна, директор ОТК ОНАХТ Коваленко Анатолій Володимирович, проректор з науково-педагогічної та навчально-методичної роботи ОНАХТ Загорученко Микола Володимирович. Після цього у всіх присутніх був час ближче познайомитися один з одним під час екскурсії коледжем та вечірнього відвідування Оперного театру.

Другий день олімпіади видався напруженим. З 10 години почався перший етап — тестування. На комп’ютерах була встановлена оболонка, що містила питання з інформатики та обчислювальної техніки. Всі викладачі поділилися на три команди, кожна з яких відповідала за формування завдань з MS Word, MS Access, MS Exсel відповідно. Поки студенти робили завдання, викладачі теж не гаяли часу. Була проведена нарада, де вони змогли обговорити питання проведення олімпіади, поділитися своїм досвідом по створенню завдань, вислухати зауваження та пропозиції.

Ввечері в актовій залі ОТК ОНАХТ відбувся святковий концерт, після якого оголосили остаточні результати, вручили грамоти та дипломи переможцям.

Треба зазначити високий рівень організації заходу та подякувати всім працівникам ОТК ОНАХТ, які гостинно зустріли учасників олімпіади.

IMG_5000

IMG_5008

IMG_5078

IMG_5081

IMG_5135

IMG_5142

IMG_5160

IMG_5195

IMG_5285

IMG_5290

IMG_5325

IMG_5362