Хай вам щастить, випускники!

6 липня 2018 року в Коледжі промислової автоматики та інформаційних технологій ОНАХТ відбулася важлива для всіх подія – випускний вечір. Для студентів-випускників розпочався етап нового життя, професійної зрілості і незалежності, а для викладачів – хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і надія, що ця доля буде щасливою

Під час офіційної церемонії вручення дипломів випускникам прозвучали теплі слова директора Коледжу Єпур Ольги Сергіївни. Із найщирішими побажаннями звернувся до випускників Трішин Федір Анатолійович, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи ОНАХТ. З напутніми словами у доросле професійне життя, про перспективи отримання подальшої освіти в стінах Одеської національної академії харчових технологій до випускників звернулися директори інститутів та декани: Каламан Ольга Борисівна, Котлик Сергій Валентинович, Жихарєва Наталія Віталіївна, Купріна Наталія Михайлівна, Агеєва Ірина Миколаївна, Свитий Іван Миколайович.

Після усіх виступів та привітань директор коледжу та завідуючі відділеннями вручили випускникам дипломи молодшого спеціаліста та атестати про повну середню освіту. Дипломи з відзнакою отримали 11 випускників.

У свою чергу, випускники звернулися із словами подяки до своїх викладачів, наставників за їх наполегливу та кропітку працю протягом усіх років навчання в коледжі. У цей святковий й хвилюючий день лунали пісні, були й хвилини смутку від розставання й хвилини радості від закінчення коледжу.

Щиро вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання в рідному коледжі! Творчих вам успіхів, натхнення, професійного росту, особистого щастя, нехай енергія творити і створювати надихає на великі звершення заради щасливого майбутнього нашої країни.

Хай вам щастить випускники!
11
5
10
9
6

7

8