ХК завод «Мікрон»

28 вересня 2015 року студенти І курсу ТПА ОНАХТ (група АМ-151) відвідали «ХК завод «Мікрон» з екскурсією, метою якої було ознайомлення з обраною професією в рамках вивчення дисципліни «Технології» («Вступ до спеціальності»)
1m

Студенти мали можливість відвідати музей підприємства, ознайомились з конструкторським та технологічним відділами заводу та виробництвом кульково-гвинтових передач.
2m

3m

Особливе враження на студентів справило те, що розробку, проектування та постановку на виробництво виробів заводу, ХК «Мікрон» здійснює за допомогою сучасних методів проектування та підготовки виробництва через мережу персональних комп’ютерів. На заводі працює персонал високої кваліфікації, до складу якого входять молоді талановиті спеціалісти, у тому ж числі з лану кращих випускників нашого технікуму. Так, головний конструктор заводу Загоревський В.В. – випускник Технікуму промислової автоматики 2008 року.
4m

5m

ХК «Мікрон» відзначається широкою спроможністю технологічного та контрольно-випробувального обладнання завдяки великій номенклатурі та багатоплановості за призначенням, конструктивними особливостями та технологічними ознаками продукції, що випускається.

Екскурсія була проведена викладачами циклової комісії машинобудівних дисциплін Глущук С.П. та Онофрейчук Н.В.