З Днем Перемоги!Відкрита виховна година

5 травня 2017 року в групі КС-161 відбулася відкрита виховна година, присвячена Дню Перемоги.

Білецька Ольга Вікторівна, класний керівник групи, привітала студентів і гостей в тематично оформленій читальній залі бібліотеки. Вона сказала, що війну можна розглядати як продовження політики іншими засобами, а мир – це мудрість, яка не дозволяє ці засоби застосовувати. Ольга Вікторівна навела приклади імен великих мислителів таких як Толстой, Ейнштейн, Гюго, Ганді та інших, які були носіями пацифістської ідеології і говорили про право людини не вбивати.

Незвичайна виховна година об’єднала дві дати – День Перемоги і 125 років з дня народження письменника Костянтина Паустовського, який був військовим кореспондентом на Південному фронті, у тому числі, під час боїв за визволення Одеси від фашистських окупантів. Під душевну мелодію пісні Яна Френкеля «Журавлі» студенти продекламували слова К.Г. Паустовського про війну:
1945 год. «… На памяти людей не было войн таких упорных и жестоких. Мы – не дети. Мы знаем , что война – это не статистический учёт подвигов и не батальный лубок. Мы испытали великие страдания, гибель близких людей, боль за свою страну, радость победы. Война вошла в сознание человечества как исполинская схватка благородства с низостью , тупости со светлым и всепобеждающим разумом…».

У заході взяла участь представник громадської організації «Інтелектуальний форум» Лариса Козловська. Вона розповіла аудиторії про К. Паустовського та його фронтову діяльність.

До студентів були запрошенні імениті майстри художнього слова. Актриса Одеської філармонії Олена Куклова прочитала вірші Івана Рядченка «Перше кохання», «Вальс», «День завершення війни», «Я бачу». А потім всі разом співали «Пісню військових кореспондентів» на слова Костянтина Симонова.

Студенти дякували запрошеним гостям за хвилини такого цікавого і корисного спілкування.
IMG_1914

IMG_1935

IMG_1937

IMG_1958

IMG_1983

IMG_2037

паустовского7

паустовского9