За чисте довкілля

Технікум промислової автоматики ОНАХТ – учасник Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

Керівництво, викладачі та студенти Технікуму промислової автоматики Одеської національної академії харчових технологій 8 квітня 2017 року приєднались до щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».
Були прибрані внутрішні приміщення технікуму і гуртожитку, приведено до ладу територію подвір’я технікуму. 30 студентів груп АК-131, АМ-131, КП-141 з викладачами Сахневич О.В., Шаповаловою Г.В., Глущук С.П. добре попрацювали на території міського парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка. Озброївшись граблями, лопатами та віниками, студенти прибирали сміття та тогорічне листя, пакували його у мішки, завантажували в машину, яка вивозили сміття з парку. Свою працю під час суботника викладачі і студенти технікуму присвятили ювілейній даті – 70 річчю Технікуму промислової автоматики ОНАХТ.

Директор технікуму Єпур Ольга Сергіївна зазначила важливість справи збереження навколишнього середовища, підтримання чистоти в своїй рідній домівці, навчальному закладі, в місті і подякувала студентів та викладачів за громадську активність і участь у суботнику.

Заступник директора з ВР

Шаповалова Г.В.
2Подвірья

7oOUIt2ANyA

DSC07474

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
rzH7iCdhstk

Подвіря