За здоровий спосіб життя

4 листопада в спорткомплексі ОНАХТ студенти технікуму та викладачі циклової комісій фізичного виховання КІРІЛЬОНКОВ В.В., САХНЕВИЧ О.В. ТА ПОПЕСКУЛ М.А прийняли участь у роботі секції «ФІЛОСОФІЯ
ЗДОРОВ´Я, ТЕОРЕТИКО-МЕТОДИЧНІ ПРИНЦИПИ ЗДОРОВОГО ОБРАЗУ ЖИТТЯ» у рамках VII Всеукраїнської конференції молодих вчених та студентів «Проблеми формування здорового образу життя у молоді».

О 13.00 відкрила роботу секції НАЧАЛЬНИК КАФЕДРИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ СЕРГЄЄВА ТАТЯНА ПЕТРІВНА, яка привітала студентів технікумів та довела цілі та завдання. Після вступного слова Татяни Петрівни студентка нашої академії впевнено та стисло з супроводженням слайдів
доповіла проблематику формування у молоді здорового образу життя та відбулась презентація туристичного клубу академії з гарним найменуванням «Сало» з показом членами цього клубу основних етапів туристичного походу. Слідує сказати, що показ був цікавим і учасники конференції з задоволенням спостерігали за дійством. А потім були майстер – клас зі степу та змагання команд учасників конференції з перетягування канату і естафеті.

Певні труднощі були у підготовці нашої команди, тому що у нашому технікумі відсутній спортивний зал, який дозволяє ефективно тренуватись. Але наші хлопці та дівчата, які готувались під небом, дуже старалися і проявили наснагу та бажання перемогти під час силового протиборства та на всіх етапах естафети. Тому, я від імені викладачів фізичного виховання технікуму висловлюю вдячність активним учасникам конференції:

— капітану команди БРУДНІЦЬКІЙ КАТЕРИНІ (КД-131);

— ЛЄБЄДЄВІЙ ВІРОНІКІ ;

— ЯКОВИНІ ВЛАДИСЛАВУ (КС-131);

— КАЗАНДЖІ СЕРГІЮ (КС-131);

— НІКОДИМУ (КС-131);

— ПОЛІЩУКУ ЄВГЕНІЮ (КП-131);

— СЕВРУКУ ОЛЕКСАНДРУ(КП-131);

— ЧУРІ МИКИТІ (КС-131);

— РАДЗІКУ МИХАЙЛУ (КС-131);

— ТРОФІМЕНКО ЄВГЕНУ (КП-131).

А також всім нашим вболівальникам за підтримку.

За підсумками всі команди отримали заслужені відзнаки. Команда промислової автоматики з гарним настроєм отримала грамоту «ЗА ВОЛЮ ДО ПЕРЕМОГИ» і мабуть також важливо що кожний з команди отримав нові знання та враження щодо фізичного удосконалення та формування здорового способу життя.

Також, всім учасникам конференції сподобались виступи спортивних танцюристів та виконання естрадних пісень файними дівчатами академії, тому наприкінці всі аплодисментами подякували організаторам конференції колективу кафедри фізичного виховання та спорту академії.

Керівник фізичного виховання технікуму Кірільонков В.В.