Захист курсових робіт

Курсова робота є важливим етапом у вивченні дисципліни «Основи менеджменту і маркетингу». Основними цілями виконання курсової роботи є: розвиток навичок теоретичних досліджень, узагальнення та оцінка їх результатів; закріплення знань, отриманих студентами в ході вивчення дисципліни; розвиток навичок самостійної роботи з науковою та довідковою літературою, нормативними документами, матеріалами, опублікованими в періодичній пресі. Тому курс вивчення дисципліни «Основи менеджменту і маркетингу» в КПАІТ ОНАХТ традиційно закінчується захистом курсових робіт.

Студентки групи КД-171 підготували 21 курсову роботу, під керівництвом викладача Виходцевської Юлії Олександрівни. Захист відвідала кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту і логістики ОНАХТ Каламан Ольга Борисівна.
Студентки продемонстрували свої презентаційні роботи, і захистили курсові роботи, в яких були розглянуті теми реклами, застосування психології в маркетингу, способи вирішення конфліктів, методи керівництва і багато інших.
Захист пройшов весело, позитивно, особливо цікаві доповіді отримали свою порцію оплесків.
Після захисту Ольга Борисівна запросила студентів продовжувати освіту в стінах інституту.
IMG_1876

IMG_1877

IMG_1878

IMG_1879

IMG_1880