Змагання на Потьомкінській

12 вересня в Одесі відмічали День фізкультури та спорту. Основні заходи цього дня проходили біля пам’ятника Дюку, у Лунному сквері та були різноманітні і цікаві. Студенти нашого технікуму разом з викладачами Сахневич Ольгою Василівною та Глущук Світланою Пилипівною із задоволенням спостерігали за святковими та спортивними заходами та вболівали за учасників змагань. Одним з основних спортивних заходів цього дня було проведення традиційного щорічного забігу «Вверх по Потёмкинской» у якому прийняли участь більше 500 учасників різного віку та ступеню тренованості. Змагання відкривав мер нашого міста Труханов Геннадій Леонідович та видатні спортсмени-олімпійці. З нашого технікуму цю дистанцію долали дві особи: я – ваш викладач у віковій категорії чоловіків за 50 років та студент Волкунович Дмитро (АК-131) у самій найчисельнішій категорії юнаків.

Студенти та викладачі на святі

Студенти та викладачі на святі

За підсумками забігу мені вдалося зайняти 3 місце з результатом 42,7 с та отримати медаль та цінний подарунок з рук олімпійського чемпіона зі штовхання ядра Білоноги Юрія. Завдяки тренуванням я покращив свій особистий результат на 3 секунди у порівнянні з минулорічним забігом. Також відмінно подолав сходи наш студент Волкунович Дмитро (АК-131), який увійшов у десятку сильніших.

учасники з вболювальниками

Бігуни разом з вболівальниками

учасники з вболювальницями

Бігуни разом з вболівальниками

нагородження старійших

Переможці віком старше 50 років, судді та олімпійці на нагороджені

Шановні студенти, викладачі фізичного виховання пропонують вам вести здоровий спосіб життя, розвивати свої фізичні якості на заняттях та самостійно, випробувати свої сили у подоланні Потьомкінських сходів та на інших спортивних змаганнях. Фізичне виховання у технікумі спрямоване насамперед на зміцнення вашого здоров’я, що дуже важливо для майбутніх спеціалістів. Недарма у народі кажуть «У здоровому тілі — здоровий дух!».

Керівник фізичного виховання Кірільонков В.В.