ЗУСТРІЧ РЕКТОРА

ЗУСТРІЧ РЕКТОРА ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ЄГОРОВА Б.В. З КОЛЕКТИВОМ ТЕХНІКУМУ ПРОМИСЛОВОЇ АВТОМАТИКИ ОНАХТ

20 квітня 2016 року до Технікуму промислової автоматики на зустріч з трудовим колективом завітав ректор Одеської національної академії харчових технологій Єгоров Богдан Вікторович. До зустрічі ректора з трудовим колективом приєдналися проректор з НМ та НР Трішин Федір Анатолійович, декан факультету Низькотемпературної техніки і технології Буданов Василь Олексійович, в.о. декана факультету Автоматизації, мехатроніки та робототехніки Букарос Андрій Юрійович, декан факультету Інформаційних технологій та кібербезпеки Котлик Сергій Валентинович, декан факультету Енергоменеджменту, технологічного обладнання та технічного дизайну Орлова Світлана Сергіївна.

До програми зустрічі ввійшли:

1. Відвідання відкритої лекції викладача І категорії Склярової Юлії Олегівни з дисципліни Web-технології та Web-дизайн у групі КС-141 на тему: «Використання тегів HTML 5 для ефективного Web-дизайну та «USEABILITY» сайту».

2. Огляд навчально-матеріальної бази технікуму.

3. Зустріч студентів випускних курсів з деканами профільних факультетів.

4. Проведення особистого прийому співробітників технікуму.

5. Участь у загальних зборах трудового колективу технікуму.

Жвавий інтерес викликав виступ ректора на зборах трудового колективу. У своєму виступі Богдан Вікторович проаналізував діяльність академії за останні 5 років та окреслив перспективи розвитку навчального закладу, акцентував увагу на необхідності переходу технікумів у статус коледжів та підготовки молодших бакалаврів, відповів на запитання учасників зборів. Колектив технікуму висловив щиру подяку керівництву академії та особисто ректору Єгорову Богдану Вікторовичу за плідну співпрацю, всебічну підтримку ініціативи викладачів технікуму щодо розвитку наукової діяльності, покращення якості освітнього процесу та методичного забезпечення дисциплін.

_ (20 из 43)
_ (4 из 43)

_ (5 из 43)

_ (6 из 43)

_ (8 из 43)

_ (12 из 43)

_ (30 из 43)

_ (32 из 43)

_ (35 из 43)

_ (38 из 43)

_ (41 из 43)