Зустріч студентів КПАІТ ОНАХТ з представниками компанії Ubisoft

В останній день весни, 31.05.2019 року, студенти ІІІ курсу відділення «Інформаційних технологій» Коледжу промислової автоматики та інформаційних технологій ОНАХТ зустрілися з представниками компанії Ubisoft – визнаному міжнародному лідеру з розробки комп’ютерних ігор.

Зустріч відбулася у дружній та діловій атмосфері на базі факультету «Комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту» ОНАХТ.

Представники компанії запропонували студентам спробувати себе в інтернатурі. Невеликий експрес-тест показав, що наші студенти мають усі шанси пройти початкові випробування та отримати досвід роботи у міжнародній компанії.

Усі бажаючі можуть подати заявку на участь до 15.06.2019 р.. Основні вимоги до кандидатів: добрий рівень англійської мови; базові знання мови С++ та її бібліотек; знання базових алгоритмів та структур даних; фундаментальні знання алгебри та аналітичної геометрії.

Найбільше така інтернатура підійде випускникам, які мають бажання пов’язати свою подальшу професійну кар’єру з розробкою ігор.
unnamed (1)