Зустріч студентів відділення ІТ з випускниками технікуму

13 квітня 2017 року циклова комісія програмування провела зустріч студентів відділення інформаційних технологій з випускниками технікуму. Цей захід був присвячений 70 річниці з Дня заснування технікуму.

На зустріч був запрошений випускник групи КП-012 Сердунь В’ячеслав.

szq2_t_OHBA

Він розповів, що після закінчення технікуму вступив до Одеського державного екологічного університету і, отримавши диплом, почав професійну діяльність. Спочатку В’ячеслав працював як веб-розробник в невеликих ІT-фірмах, а потім пройшов співбесіду в велику та популярну фірму “Lohika”. Зараз він працює там на посаді Java-developer. Основні поради, які В’ячеслав дав студентам – це займатися саморозвитком, не стояти на місці. Він наголосив, що будучи студентами, можна визначитися, в якій сфері IT – індустрії є бажання працювати, а далі – шукати вакансії, читати додаткову літературу, не боятися, а пробувати себе на різноманітних співбесідах, і позитивний результат обов’язково буде.

Також перед студентами виступав випускник групи КП-112 Виходцевський Данило.
RECbjPhIID0

Зараз він успішно працює в фірмі «Luxoft», займається програмуванням на мові C++. Він розповів про позитивні сторони роботи в такій великій компанії. Там завжди відбувається так званий teambuilding – робота, що допомагає зробити колектив більш дружнім, адже вміння працювати в колективі цінується на рівні з професіональними навичками. Також в таких компаніях співробітники завжди мають можливість вдосконалити свої знання, проходячи курси з англійської мови або інформаційних технологій.

В цілому зустріч пройшла тепло і цікаво. І студенти,і викладачі задавали гостям питання. Сподіваємось, що вона допоможе нашим студентам визначитися та правильно обрати майбутнє місце роботи.
2xpSSeM0Gi0