Звіт про профорієнтаційну роботу

Звіт про профорієнтаційну роботу педагогічного колективу технікуму

Довготривалі зимові студентські канікули – це період, коли викладачі технікуму мають змогу активізувати свою роботу по підвищенню власного методичного рівня, а також активно вести серед молоді міста і області профорієнтаційну роботу. Так відбулося і цього разу.

17 грудня 2016 року, 28 січня і 25 лютого 2017 року в технікумі були проведені Дні відкритих дверей, які відвідали близько 200 випускників навчальних закладів. Майбутні абітурієнти довідалися про деякі сторінки 70-річної історії Технікуму промислової автоматики, почули про переважні відмінності сучасного навчального закладу, дізналися про спеціальності, за якими можна отримати освіту і кваліфікацію молодшого спеціаліста в стінах Технікуму промислової автоматики ОНАХТ.

Цікавим видався профорієнтаційний захід, запропонований Одеською міською радою під назвою «Пряничний дім», який був проведений в улюбленому місці відпочинку жителів нашого міста – Приморському бульварі. Отже, 3 січня 2017 року двері виставкового павільйону гостинно відчинили студенти і викладачі ТПА ОНАХТ і запропонували до уваги відвідувачів не тільки ароматні солодощі та новорічні сувеніри, які виготовили своїми руками, а ще провели велику рекламну акцію з популярізації нашого навчального закладу серед молоді міста: роздавали кольорові буклети, рекламні листівки та інше.

За зимовий період викладачі технікуму відвідали декілька районів Одеської області.
За запрошенням Кілійського центру зайнятості викладачі технікуму Сахневич О.В. і Ксендзенко О.П. виїздили в Кілійський район нашої області для зустрічі з випускниками шкіл м. Кілія. Викладачі Баюш О.О., Кравченко М.Л., Глущук С.П., Клименко О.Г., Ксендзенко О.П. з метою проведення профорієнтаційної роботи відвідали школи Березівського району Одеської області. Учні 9 і 11 класів зацікавилися отриманою інформацією. Викладачі і студенти такі, як Шаповалова Г.В., Склярова Ю.О., Лебідь Т.М. Клименко О.Г., Стоянова Р.В., Яковина Владислав, Козак Кирило, Пегусова Л.А., Баюш О.О. зустрічалися з випускниками Одеських ЗОШ №№ 25, 30, 86, 84, ПТНЗ залізничного транспорту м. Одеси. Традиційно особливу зацікавленість викликають розповіді про спеціальності галузі знань «Інформаційні технології».

У лютому 2017 року на адреси директорів загальноосвітніх навчальних закладів кар’єрним центром технікуму було направлено 54 листи із запрошенням випускників шкіл на навчання.

Заступник директора з виховної роботи ТПА ОНАХТ

Шаповалова Г.В.

03.01.17

28.021

28.023

Берез¦вська ЗОШ ¦3 профор¦¦нтац¦йну бес¦ду проводить Клименко О.Г.

Викладач¦ ТПА з¦ школярами Берез¦всько¬ ЗОШ ¦2

Козак Кирило

колектив викладач¦в

Наш¦ у м¦ст¦

Пряничний д¦м

рекламний матер¦ал