Звітно-виборні збори

1 жовтня 2015 у приміщенні кімнаті самопідготовки гуртожитку ТПА ОНАХТ пройшли чергові звітно-виборні збори. На порядку денному був розгляд питань, що стосуються проживання у гуртожитку, переобрання та затвердження нового складу студентської ради, звітування за минулий навчальний рік.
o1

Традиційно щороку склад студентського самоврядування змінюється і оновлюється. Тому, крім звітів за минулий рік, були проведені вибори голови ради студентського самоврядування гуртожитку. Протягом вересня кандидати формували свої команди, агітували мешканців гуртожитку підтримати їх, проводили передвиборчу агітацію.

Серед кандидатів на голову ради студентського самоврядування гуртожитку були представлені наступні студенти-мешканці: Гавенко Олексій, Нікодим Михайло, Пазюк Віктор, Шаповал Марина, Карауш Павло, Павлова Віка, Дадон Влад, Спаринопта Денис.

Головою студради одноголосно обрали Гавенко Олексія.
o2

Поки звітував староста ІІ поверху Нікодім Михайло, про минулорічні досягнення та проведені заходи, можна було розглянути фотографії з наших заходів, грамоти, плакати, транспаранти — все це свідчення діяльності Студентської ради і активу гуртожитку.
o3

З особливою увагою до громадської діяльності технікуму ставиться керівництво гуртожитку. Вихователь гуртожитку Глущук С.П. та комендант гуртожитку Мазур В.І., були присутні на зборах, дали свою оцінку роботі студентського активу та пропозиції щодо подальшого розвитку студентського самоврядування.
o4

Першокурсники, які в перший раз прийшли на наші загальні збори, побачили перед собою велику згуртовану команду активу гуртожитку технікуму. З яким ентузіазмом і позитивом кожен з нас розповідає про різні моменти студентського життя, вони потихеньку загоряються нашими ідеями та енергією.
o5