Звіт з проведення студентських НПК 2016-2017 н.р.

Звіт щодо проведення

наукових студентських конференцій

в Технікумі промислової автоматики ОНАХТ в 2016-2017 навчальному році

У відповідності до плану проведення НП студентських конференцій в 2016-2017 навчальному році в ТПА ОНАХТ було проведено 8 конференцій:

23.09.16 р. ЦК фізичного виховання проведено конференцію на тему «Фізична культура у системі культурних цінностей сучасної людини», у якій прийняли участь 45 студентів другого курсу. Метою конференції було: виховання у студентів свідомого ставлення до особистого фізичного удосконалення та особистого здоров’я, обговорення з учасниками конференції ролі фізичної культури у житті сучасної людини, про значення спорту у житті суспільства на прикладах олімпійского та параолімпійського руху. Конференція містила дві частини: теоретичну і практичну.

Учасники конференції відзначили доповідь студента гр. КП-151 Главенка Даніїла «Нетрадиційні системи зміцнення здоров’я та фізичного удосконалення» як найцікавішу із 9 заслуханих.

В роботі конференції взяли участь завідувач кафедри фізичної культури та спорту ОНАХТ Сергєєва Тетяна Петрівна та викладач кафедри Волкова Тетяна Володимирівна.
Фізична культура у системі культурних цінностей сучасної людини.

18.10.16 проведено конференцію за темою «Багатогранна діяльність І.Я. Франка у справі розвитку українського етносу та об’єднанні української нації. Перекладацька діяльність». В конференції прийняли участь всього 60 студентів. Під керівництвом викладачів ЦК гуманітарних дисциплін Пивоварової Л.В., Маначиної І.С., Доломанчук О.М., Солов’єнко О.Ф., Молодіт О.В. студенти 1 і 2 курсів підготували 9 доповідей, у яких дослідили маловідомі сторінки біографії І. Франка, окреслили окремі грані духу і самобутнього таланту велетня нової української літератури. Родзинкою конференції стало декламування студентами поезій І.Франка різними мовами та уривків перекладів поета з французької, німецької та англійської мов.
Багатогранна діяльність І.Я. Франка у справі розвитку українського етносу та об’єднанні української нації. Перекладацька діяльніст.

26 жовтня 2016 р. у ТПА ОНАХТ відбулася наукова студентська конференція «Автоматизація та ІТ технології». В конференції взяли участь студенти груп АК-151, АК-141, КС-151, КС-141 (всього 45 студентів), викладачі ЦК «Автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих дисциплін» та ЦК «Комп’ютерних дисциплін» Ксендзенко О.П., Клименко О.Г., Куцук А.В. Серед заслуханих 9 доповідей кращою визнана доповідь студента третього курсу гр.АК-141 Маклецького Дмитра «Використання новітних ІТ технологій на автоматичних лініях сучасних підприємств Одещини». В роботі конференції взяв участь_доцент кафедри електромеханіки і мехатроніки Галіулін Анатолій Агзамович.
Автоматизація та ІТ технології.

03.11.2016р. проведено конференцію на тему «Розвиток інформаційних технологій як запорука покращення якості життя людей в обмеженими можливостями». В конференції взяли участь студенти четвертого курсу, викладачі технікуму, а також гості з факультету інформаційних технологій та кібербезпеки ОНАХТ. Студенти розглянули різні напрями – від друку протезів на 3d-принтері до систем комп’ютерного зору, що підказує незрячим, який об’єкт розташований попереду. Не могли не згадати і Стівена Хокінга, який, не дивлячись на хворобу, веде активний спосіб життя, а допомагає йому в цьому програмно—апаратне забезпечення. Також був продемонстрований студентський проект по розробці програмного забезпечення для людей з вадами слуху. В роботі конференції взяла участь викладач кафедри комп’ютерної інженерії ОНАХТ Швець Н.В.
Розвиток інформаційних технологій як запорука покращення якості життя людей в обмеженими можливостями.

04.11.2016 р. проведено конференцію «Розвиток та здобуття українських підприємств за роки незалежності». В конференції прийняли участь студенти четвертого курсу та викладачі ТПА ОНАХТ, ТГНП ОНАХТ, МТТ ОНАХТ. Почесним
гостем конференції була декан факультету: «Економіки, бізнесу і контролю» ОНАХТ Купрiна Н. М.
Розвиток та здобуття українських підприємств за роки незалежності.

05.05. 2017р. проведено 3-ю щорічну НП конференцію студентської молоді на тему: «Сучасний маркетинг, його роль та місце у суспільстві».

Студентська конференція організована ЦК соціально-економічних дисциплін ТПА ОНАХТ для студентів 3-4 курсів з метою отримання нових знань та поширення обізнаності в сфері сучасного маркетингу.

У конференції взяли участь студенти груп КП-132, КС-131, КС-132 та КД-131 ( всього 60 студентів)

Найбільшу зацікавленність учасників конференції викликали доповіді студентів:

«Вулична реклама» — студент групи КС-132 Катега Г.;

«Еволюція розвитку упаковки, на прикладі фірми Кока-Кола» — студентка групи КД-141 Хіщенко О.;

«Основні тренди в дизайні реклами 2017 року» — студент групи КС-131 Кравченко В.

Гостями конференції були директор Навчально-наукового інституту прикладної економіки та менеджменту ім. Г.Е. Вейнштейна ОНАХТ Ольга Борисівна Каламан та старший викладач кафедри маркетингу, підприємництва і торгівлі Брайко Марина Герольдівна.
Сучасний маркетинг, його роль та місце у суспільстві.

19.05.2017 р. проведено щорічну історичну НП конференція студентської молоді на тему «Історія Одеси в особах». Студентська конференція організована цикловою комісією соціально-економічних дисциплін ТПА ОНАХТ з метою популяризації історії, краєзнавства, і знайомства студентів з видатними особистостями Одеси.

Конференція присвячена 73-й річниці визволення Одеси і 72-й річниці визволення Європи від нацистсько-фашистських загарбників.

У конференції взяли участь студенти:
— Технікуму промислової автоматики ОНАХТ,
— Технікуму газової і нафтової промисловості ОНАХТ,
— Механіко-технологічного технікуму ОНАХТ,
— Одеського технічного коледжу ОНАХТ. ( Всього 65 студентів)

В ході конференції заслухано 9 доповідей. Конференцію відвідала кандидат історичних наук Ботіка Тетяна Степанівна, викладач кафедри соціології, філософії і права ОНАХТ. Учасникам конференції вручені грамоти
Історія Одеси в особах.

23.05.2017 р. проведено НП студентську конференцію на тему «Машинобудування – головна галузь світової промисловості».

В роботі конференції взяли участь представники трьох навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, а саме:
-Технікум промислової автоматики Одеської національної академії харчових технологій;
-Одеський технічний коледж Одеської національної академії харчових технологій;
-Одеський коледж комп’ютерних технологій Одеського екологічного університету.

Почесним гостем конференції стала професор кафедри кріогенної техніки Навчально-наукового інституту холоду, кріотехнологій та екоенергетики
ім. В.С. Мартиновського ОНАХТ Морозюк Л.І. Усього було заслухано 9 доповідей. В конференції взяли участь 42 студенти 2 і 3 курсів галузі знань «Механічна інженерія».
Машинобудування – головна галузь світової промисловості.

Заступник директора з ВЗ ТПА ОНАХТ Шаповалова Г.В.