Звіт з проведення студентських НПК I семестр 2017-2018 н.р.

Звітна інформація

щодо проведення науково-практичних студентських конференцій

в Коледжі промислової автоматики та інформаційних технологій ОНАХТ

в І семестрі 2017-2018 н.р.

У відповідності до плану проведення НП конференцій в КПАІТ ОНАХТ в І семестрі 2017-2018 н.р. проведено 5 конференцій:

23.09.2017 р. в КПАІТ ОНАХТ відбулася студентська конференція на тему: «День Миру!», приурочена Всесвітньому дню миру.
Конференція організована цикловою комісією комп’ютерних наук та інженерії програмного забезпечення КПАІТ ОНАХТ з метою сприяння вихованню у студентів патріотизму, почуття солідарності, співпричетності до подій, що відбуваються в світі, почуття гордості за свою країну, почуття толерантності.
В конференції взяли участь студенти ІІ та ІІІ курсів відділення Інформаційних технологій (всього 56 учасників), які представили 7 доповідей. Учасникам та гостям конференції були вручені символічні білі Голуби миру.

Відділення інформаційних технологій.

«Разом заради миру». До Міжнародного Дня Миру.

28.10.2017 р. у КПАІТ ОНАХТ відбулася студентська конференція з економічної теорії на тему: «Гроші. Підвищення ефективності підприємств в умовах розвитку ринкових відносин України», в якій брали участь студенти ІІ курсу усіх спеціальностей ( всього 58 учасників).

Студентська конференція організована цикловою комісією Документознавства та інформаційної діяльності ТПА ОНАХТ з метою узагальнення й систематизації знань з теми, закріплення розуміння основних понять і термінів.

Почесним гостем конференції стала декан факультету економіки, бізнесу і контролю ОНАХТ, к.е.н., доцент Н.М.Купріна.

Усі учасники конференції отримали привітання та грамоти від декана та директора Технікуму промислової автоматики Єпур О.С.

Відділення автоматики, механіки і діловодства.

Суть грошей та їх еволюція.

07.12.2017 р. в КПАІТ ОНАХТ відбулася VIII щорічна студентська конференція. Тема конференції – «Новітні ІТ технології. Правда і міфи у сучасному кінематографі.»

На конференції студенти ІІ і ІІІ курсів відділення інформаційних технологій представили 10 доповідей. Всього в роботі конференції взяли участь 48 студентів, а такожстарший викладач кафедри комп’ютерної інженерії Вохменцева Т.Б.

Відділення інформаційних технологій.

Новітні IT — технології. Правда та міфи у сучасному кінематографі.

05.12.2017 р. у КПАІТ ОНАХТ відбулася ІІ-га студентська науково-практична конференція на тему: «Абетка: автоматизація від А до Я», в якій брали участь студенти ІІ та ІІІ курсів спеціальності «Атоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (всього 48 учасників).

Студентська конференція організована головою циклової комісії автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технології КПАІТ ОНАХТ Ксендзенко О.П. Мета конференції: узагальнення й систематизація знань по спеціальності, закріплення розуміння основних понять і термінів.

Почесним гостем конференції став заступник декана факультету Комп’ютерних систем та автоматизації, старший викладач кафедри АТПіРС ОНАХТ Лагена С.І. та асистент кафедри АТПіРС ОНАХТ Пушкін О. О.

Усі учасники конференції отримали привітання та напутні побажання від представників академії, щодо подальшого розвитку своїх знань в області автоматизації та комп’ютерних наук.

Відділення автоматики, механіки і діловодства.

Абетка. Автоматизація від А до Я.

05.12. 2017 року в КПАІТ ОНАХТ проведено НП студентську конференцію «Молодь обирає здоровий спосіб життя».

Організатором конференції виступила циклова комісія математичних та природничих дисциплін.

В конференції прийняли участь групи студентів І і ІІ курсів – всього 75 осіб.

Підготували доповіді – 19 студентів;

виступили з доповідями – 15 студентів.

В роботі конференції взяли участь викладачі ОНАХТ:

Халайджі Світлана Владиславівна, доцент кафедри фізкультури і спорту і Цапенко Людмила Миколаївна, старший викладач кафедри фізкультури і спорту ОНАХТ.

Відділення автоматики, механіки і діловодства.

Молодь обирає здоровий спосіб життя.
зм_1
зм_2